بازگشت به صفحه اصلی

تور مجازی 360 درجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج افتتاح شد

 با استعانت از خداوند متعال و تلاش پیگیر همکاران دانشگاهی ، تور مجازی 360 درجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ،در راستای معرفی بهتر اين واحد دانشگاهی افتتاح شد.

اين تور با فراهم آوردن 130 موقعيت تصويری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج امکان حضور مجازی در فضای دانشگاه را به کاربران می دهد.

تصاوير مذکور با قابليت چرخش 360 درجه در هريک از موقعيت های تصويری  تهيه شده و اين امکان را به کاربران می دهد که بدون نياز به حضور فيزيکی در دانشگاه در فضای آن حرکت نمایند.

در اين سفر مجازی کاربر می تواند با دانشکده ها، امکانات آموزشی و پژوهشی، آزمايشگاه ها، اماکن و تسهيلات عمومی (امکانات ورزشی، سالن های غذاخوری،سالن های اجتماعات و...) به طور کامل آشنا شده و در محوطه دانشگاه و در مسير دلخواه حرکت نمايد.

گفتنی است اين نرم افزار با ارائه نقشه سه بعدی دانشگاه و لينک موقعيت تصويری منتخب روی آن ، امکان حرکت بر فراز نقشه سه بعدی دانشگاه و انتخاب يک موقعيت تصويری خاص را نيز به مخاطب می دهد.

توجه: نمای بیرونی دانشکده ها از روی نقشه قابل دسترس می باشد.

هم اکنون دسترسی به تورمجازی (Virtual Tour) دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از طريق آدرس  kiau.ac.ir/vt فراهم می باشد.

امید که با ایجاد امکان فوق در جهت تسهیل امور دانشجویان و استادان عزیز گامی برداشته باشیم.

برای نمایش صفحات تور مجازی به نرم افزار Flash Player در مرورگر خود نیاز دارید. در صورت عدم نمایش صفحات متناسب با مرورگر خود به لینک های زیر جهت دانلود Adobe Flash Player.v11.0.1 مراجعه کنید:

  • برای مرورگرهای Firefox,Netscape,Safari,Opera :

Adobe Flash Player.v11.0.1.152.for.Firefox.Netscape.Safari.Opera

  • برای مرورگرهای Internet Explorer,AOL :

 Adobe Flash Player.v11.0.1.152.for.Internet.Explorer.AOL